לקוחות מספרים

פרקט עץ שכבתי – כדי ליהנות מפתרון חזק במיוחד

בשנים האחרונות חלה מהפכה בשוק הריצוף הישראלי עם הפיכתו של הפרקט לפופולארי יותר. בין אם מדובר בבתים פרטיים או בתי עסק, הפרקט הוא פתרון ריצוף נהדר, המציע, מלבד יופיו המרהיב, גם לא מעט יתרונות. קיימים סוגים שונים של פרקט, כשאחד מהם הוא פרקט עץ שכבתי. פרקט עץ שכבתי נחשב בין הסוגים המבוקשים ביותר והוא מוצע לכל אלה, המעוניינים ליהנות מריצוף עמיד וחזק במיוחד.

יתרונותיו של הפרקט

בהיותו עשוי מחומר טבעי, פרקט עץ שכבתי נחשב עמיד יותר בהשוואה לחומרים אחרים. פרקט עץ שכבתי בנוי ממספר שכבות של עץ, המודבקות זו לזו. בדרך כלל השכבות התחתונות של פרקט עץ שכבתי עשויות מעץ ליבנה או עץ אורן, ואילו השכבות העליונות שלו, אלו הבולטות לעין, עשויות מעץ מעוטר ודקורטיבי, המשווה מראה מיוחד יותר. משום שהוא כולל מספר שכבות, נחשב פרקט עץ שכבתי לחזק ויציב יותר ועל כן בעל סיכויים נמוכים, בהשוואה לסוגים אחרים, לעיוותים כתוצאה מלחות או הפרשי טמפרטורה. פרקט עץ שכבתי נפוץ במיוחד הוא זה הכולל שלוש שכבות של עץ, הדבוקות זו לזו.

ישנם סוגים נוספים של פרקט דו שכבתי, הכוללים שתי שכבות או ארבע שכבות, אולם אלה פופולאריים פחות. כך או כך, מבחינה חיצונית קשה להבחין בהבדל ביניהם. ניתן למצוא מבחר של גוונים וצבעים, אותם ניתן לשלב כריצוף בכל מקום ובכל חלל. אחד היתרונות המשמעותיים של פרקט עץ שכבתי הוא המחיר שלו. הוא נחשב זול יחסית בהשוואה לסוגי פרקט אחרים, ועל כן חביבם של מעצבים, אדריכלים, בנאים וכל אלה, המעוניינים לשלב בבית שלהם רצפת פרקט מסוג זה. מדובר במראה יוקרתי ומיוחד ביותר, היוצר תחושה טבעית ונעימה, וכל זאת בעלות סבירה ונוחה.

בחירה של פרקט עץ שכבתי דורשת היוועצות עם מומחים בתחום, על מנת להתאימו באופן המדויק ביותר לבית או לחלל, ובמקביל לצרכי הדיירים בו. מכיוון שישנן מספר צורות התקנה, חשוב שיתבצע אופן ההתקנה המתאים ביותר, בהתאם למבנה החלל והתשתיות הקיימות בו.

מקצועיות, איכות וליווי צמוד לאורך כל הדרך

אנו, ב"פאר הפרקטים", מזמינים אתכם ליהנות ממגוון של פרקטים, העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אם אתם רוצים לשלב במסגרת שיפוץ הבית שלכם, שיפוץ המשרד או אף בניית הבית החדש, גם ריצוף של פרקט דו שכבתי – הגעתם אל המקום הנכון. אנו מעמידים לרשותכם צוותים מקצועיים במיוחד שיעמדו לרשותכם לאורך כל הדרך, החל משלב הייעוץ ועד שלב ההתקנה. ניסיוננו בתחום התקנת פרקטים, לרבות פרקט עץ שכבתי, מאפשר לנו להציע לכם את הטוב והמתאים ביותר בהתאם לצרכיכם השונים ובהתאם לתקציב שעומד לרשותכם. אנו מבטיחים לכם רמת שירות גבוהה ופתרונות איכותיים, שילוו אתכם לאורך שנים. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום וליהנות מהריצוף שתמיד חלמתם עליו.

סגירת תפריט