לקוחות מספרים

רצפת פרקט עץ מלא – לתחושה חמימה ונעימה

רצפת פרקט עץ מלא מעניקה לכל חלל תחושה חמימה ואווירה ביתית נעימה. בשנים האחרונות הפך הפרקט למבוקש מאד, לאור תכונותיו ויתרונותיו הרבים. אינכם מוכרחים להתגורר במדינות אירופאיות קרות כדי ליהנות מרצפת פרקט מלא. תוכלו לשלב בביתכם את הפרקט ולשוות לחלל חדרי הבית או המשרד מראה בלתי רגיל, גם כשמדובר במדינה שאיננה קרה או חורפית כל כך.

 

כיצד הפרקט משתלב בעולמנו?

עולם הפרקטים מציע לנו מגוון של פרקטים מסוגים שונים. אולם, כשמדובר ברצפת פרקט עץ מלא, הרי שאין לה תחליף. רצפת פרקט מלא משווה לכל חלל מראה ייחודי וחמים יותר. מדובר בפרקט איכותי במיוחד, שבו רמת הגימור, הטקסטורה וגם הצבע הם חלק מהיותו פופולארי כל כך. אם בעבר רצפת פרקט מלא הייתה נחלתן של מדינות אירופה או צפון אמריקה, הרי שבשנים האחרונות החל השימוש ברצפת פרקט עץ מלא גם בישראל, ויותר ויותר מעצבים משלבים את הרצפה הכול כך מיוחדת הזו, במסגרת עיצוב הבית. איכות החומר, הגימורים המדויקים והתאמתה של הרצפה אל עיצוב הבית הכללי או אל עיצוב החלל שבו – כל אלה הפכו את רצפת הפרקט לפתרון מבוקש במיוחד.

על יתרונות רצפת פרקט עץ מלא

מלבד המראה הכול כך מיוחד שלה, רצפת פרקט עץ מלא נהנית מלא מעט יתרונות. בהשוואה לפרקט מסוג אחר, פרקט עץ מלא הינו פרקט עבה במיוחד. פרקט עץ מלא עשוי מעץ שאיננו מעובד וללא תוספות. בהיותו חומר גלם נטול עיבודים מסוגים שונים, הוא צפוף וכבד יותר. כל אלה, הופכים אותו לאיכותי ועמיד יותר. רצפת פרקט עץ מלא נחשבת רצפה טבעית, או קרובה לצורת הופעתו של העץ בטבע. היא פחות פגיעה לנזקי הסביבה השונים, לרבות רטיבות, ומכיוון שלא עברה תהליכי עיבוד כימיים שונים – היא איננה פוגעת בסביבה. בשל המראה הטבעי המיוחד שלה, ניתן לשלב רצפת פרקט עץ מלא במגוון של סגנונות עיצוב שונים ולשוות לכל חלל מראה יוקרתי ומיוחד.

ליהנות מכל היתרונות

אנו, בחברת "פאר הפרקטים", מתמחים במכירה והתקנה של כל סוגי הפרקטים, הדקים ומזמינים אתכם ליהנות מהמראה הכול כך מיוחד של רצפת פרקט עץ מלא. אנו מציעים לכם פתרונות רבים העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, וכן צוותים מקצועיים במיוחד, בעלי ניסיון רב ומיומנות רבה. התקנת רצפת פרקט עץ מלא או פרקט מכל סוג אחר דורשת רמת מיומנות גבוהה במיוחד. הידע המקצועי שרכשנו במהלך השנים וניסיוננו הרב בתחום, מאפשרים לנו להציע לכם את הטוב והנכון ביותר. כל בית, משרד או עסק מהווים עבורנו אתגר. כל משימת התקנת רצפת פרקט מתבצעת במקצועיות ובאהבה רבה, וכל זאת תוך דאגה לפרטים הקטנים. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום וליהנות מפתרון עיצובי איכותי שילווה אתכם שנים ארוכות.

סגירת תפריט