לקוחות מספרים

פרקט למינציה – ליהנות משפע של אפשרויות

ישנם לא מעט פתרונות של ריצוף, אותם ניתן לשלב בבית או במשרד. אחד מהם, שהפך לפופולארי במיוחד בשנים האחרונות, הוא פרקט למינציה – פרקט סינטטי. ככזה המעניק חמימות ומראה עיצובי וססגוני לחלל, פרקט למינציה הוא פתרון נהדר. ניתן למצוא מגוון של סוגי פרקט סינטטי זה והאפשרויות הכול כך רבות שהוא מציע מאפשרות לשלב אותו בכל חלל, ובהתאם לכל צורך.

מהו פרקט למינציה?

פרקט למינציה הוא פרקט סינטטי העשוי מלוח HDF, עליו מודפסת תמונה של עץ בדרך כלל (לעיתים ניתן למצוא גם הדפסים של אבן או ציור אחר). על ההדפסה עצמה מורחים שכבת הגנה מיוחדת, השומרת על הפרקט מפני שחיקה. לכל פרקט למינציה מספר דרגות שונות, המעידות על רמת השחיקה שלו ומידת עמידותו. ניתן למצוא פרקט למינציה בעל רמת שחיקה קלה. פרקט סינטטי מסוג זה מתאים למקומות בהם התנועה היא מעטה. לעומתו ישנו פרקט למינציה בעל רמת שחיקה גבוהה במיוחד, המתאים בעיקר למקומות ציבוריים, מקומות בהם ישנה תנועה רבה מאד של אנשים. פרקט למינציה יכול להתאים לכל חלל, החל מהסלון הביתי ועד לאולמות תצוגה גדולים, ולכן, חשוב לבחור את סוג הפרקט המתאים, על מנת שישרת את החלל באופן הנכון ביותר.

אחד האלמנטים החשובים ביותר ברצפת פרקט למינציה הוא עובי הפרקט. עוביו של פרקט סינטטי זה נע בין 6 מ"מ ל – 12 מ"מ. ככל שהעובי עבה יותר, כך הפרקט אטום יותר לרעשים ועמיד מפני שחיקה. בדרך כלל, הפרקט הנבחר הוא זה המגיע בעובי של 8 מ"מ. רמת שחיקתו של הפרקט היא זו המודדת את עמידותו. כשמדובר בבתים פרטיים ובהתקנה של פרקט למינציה, חשוב לזכור שמדובר בחדרים בהם ישנה תנועה ברמה בינונית וגם לא מעט תזוזה של רהיטים, העלולה להוביל לשחיקה מוגברת. בחירה של פרקט למינציה בעל רמת שחיקה מתאימה, תאפשר ליהנות ממנו לאורך זמן.

התקנה מקצועית ופתרונות איכותיים

אם אתם רוצים לשלב בחלל הבית או המשרד שלכם פרקט למינציה, אתם מוזמנים להיעזר בשירותינו וליהנות מפתרונות מושלמים. אנו, בחברת "פאר הפרקטים", מציעים לכם רמה מקצועית גבוהה ביותר לצד פרקטים איכותיים במיוחד. בין אם מדובר בפרקט למינציה או פרקט מסוג אחר, אנו נתאים לכם את הפתרון הנכון ביותר, בהתאם לצרכיכם השונים. אנו, בחברת "פאר הפרקטים", המתמחה במכירה, התקנה ותיקון כל סוגי הפרקטים, מציעים לכם צוות מקצועי ומיומן שילווה אתכם לאורך כל הדרך ויבצע את עבודת ההתקנה, תוך דאגה לפרטים הקטנים ביותר. אנו מאמינים בשירות אישי וליווי צמוד ומציעים לכם ניסיון וידע רב. זה הזמן לשוות לחלל הבית שלכם את המראה הכול כך מיוחד שמעניק הפרקט. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר וליהנות ממגוון של פתרונות שונים.

סגירת תפריט