לקוחות מספרים

יונתן ושלי, גדרה

פרקט ללא תחרות ! "פאר הפרקטים" יצאתם גדולים מהחיים. לפני חודש אני ואשתי עברנו לדירה החדשה שלנו, שבועיים לפני שעברנו התקשרנו לפאר הפרקטים מייד נעננו לשירותו האדיב של איתן מהחברה ובאופן אישי הגיע אלינו לדירה הציג בפנינו מגוון רחב של דוגמאות פרקטים ההחלטה לא הייתה קשה הרגשנו בטוחים וביצענו הזמנה. לאחר מספר ימים הפרקט שבחרנו הגיע לדירתנו וללא עיקוב הגיע צוות ההתקנה והחל את עבודתו אני ואשתי הלכנו לעבודה, חצי שעה לפני שסיים התקשר אליי המתקין והודיע שהוא בשלבי סיום הגעתי הביתה נכנסתי לחדר השינה שלנו והכול היה שונה הרגיש לי מלכותי ממש חדר אחר גם הרהיטים קיבלו חיים חדשים עם אפקט הפרקט , עשיתם עבודה מקצועית ואיכותית. שמחתי שבחרתי בפאר הפרקטים השילוב של שירות אדיב ומקצועי ופרקט איכותי היה מושלם.

מורן ואלעד, חולון

לצוות פאר הפרקטים שלום, בכניסה לביתנו בצידי השביל פעם הייתה גינה עם דשא ופרחים שאני ובעלי הינו מטפחים מדי יום, אבל זה היה מזמן, בשנים האחרונות עייפו כוחותנו מלהשקות ולגזום את הדשא והגינה כבר לא הייתה ירוקה. ואז החלטתי שלא עוד. אני אעשה הפתעה לבעלי ואהפוך את הגינה לדק סינטטי, אז התקשרתי לפאר הפרקטים שעושים פרקטים ודקים וביקשתי שיעשו גם אצלנו דק סינטטי, קבעתי איתם פגישה הם הגיעו, היחס היה אדיב הזמנים היו מדויקים והדק יצא מדהים. שמחתי שבחרתי בפאר הפרקטים שהם אלופים, גם מוצר איכותי, גם התקנה מקצועית וגם מחיר זול.ידעתי שפאר הפרקטים עשו את הדק הסינטטי המושלם במיוחד בשבילנו, כשבעלי חזר מהעבודה פניו זרחו, הוא היה כל כך מאושר כשראה שגינתנו שוב מלאת חיים,וללא עיכוב הוציא את הגריל והזמין את המשפחה לארוחת ערב בסגנון כפרי. ומאז אנו מעוררים כל בוקר בלב הכפר ,בלי השקיה ובלי טיפולים, בשבילנו זאת התחלה נפלאה ליום חדש. תודה לכם פאר הפרקטים ,החזרתם את הריגוש לחיינו.

הדר ושי ת"א רח' ויצמן

פאר הפרקטים באמת נתן לבית שלי חיים חדשים. שיפצנו את הבית ורצינו להחליף את הריצוף בבית, ואז חשבתי לעצמי למה להשקיע המון כסף בריצוף חדש שאפשר לעשות פרקט בפחות כסף ובנוסף נראה ומרגיש הרבה יותר טוב. התקשרנו לפאר הפרקטים קבענו להיפגש אצלנו בדירה . שפגשנו את איתן ידענו שבחרנו טוב , היה לו שרות מדהים ויחס אנושי החלטנו שאנחנו עושים פרקט בכל הבית .איתן הסביר לנו בסבלנות על הפרקט ועל שלבי הרכבתו . כשסיימו את עבודתם, הצוות של פאר הפרקטים ניקו את הבית אחרי כל הניסורים, והשאיר בבית אנרגיות נפלאות ומאז אנו מתעוררים בחיוך.

עמוס כהן- רו"ח מרמת גן

הייתי אצל קולגה שלי בלשכה ראיתי שהוא עשה פרקט חשבתי שהוא השקיע שם המון כסף כששמעתי את המחיר ששילם עבור הפרקט ואיפה עשה אותו ישר אמרתי מי שחושב פרקט יודע "פאר הפרקטים" הרמתי את הנייד וחייגתי ל"פאר הפרקטים" שעשו לו את הפרקט וביקשתי שיעשו גם לי בדיוק את אותו אחד, קיבלתי שרות אדיב ומהיר ו היום גם המשרד שלי מפואר בזכות "פאר הפרקטים" תודה לכם.

יעל וזיו שריר גבעתיים

הדק הסינטטי שלנו הכי שווה " לפני מספר ימים נכנסנו לביתנו החדש שכל חיינו חיכינו לבית כזה עם גינה, דק, ומזרקה קטנה. כשהתחלנו לברר על דק זוג חברים שלנו הפנו אותנו לפאר הפרקטים וסיפרו על המקצועיות והאיכות של הצוות שעשו בשנה שעברה דק סינטטי גם אצלם ושהם הכי שווים. בהתחלה היו לנו קצת חששות אבל לאחר שהסבירו לנו פאר הפרקטים על יתרונותיו הבלתי מוגבלים של הדק הסינטטי ועל האחריות ל-25 שנים ללא כל תחזוקה וכל זאת במחיר הוגן, אז החלטנו שגם אנחנו נתקין בגינתנו דק סינטטי. כשצוות העובדים סיימו את עבודתם אנחנו התרגשנו ושמחנו מאוד וידענו שהדק הסינטטי שלנו הכי שווה. הגימורים והשרות המושלם עשו את ההבדל. תודה לכם פאר הפרקטים על הדק המושלם.

מירי ואורן לביא ראשל"צ

לפאר הפרקטים שלום רציתי להגיד לכם תודה תודה על היחס תודה על המקצועיות תודה על השירות ובעיקר תודה על הפרקטים המדהימים שעשיתם לי בכל הבית , המטבח נראה כמו תמונה, הסלון קיבל משמעות אחרת וחדרי הילדים נראים שלווים , אז שוב תודה לכם פאר הפרקטים הבית שלי קיבל חיים חדשים.

סגירת תפריט