לקוחות מספרים

אודות החברה

פאר הפרקטים נוסדה בשנת 2000 ומאז אנו, מוכרים ומתקינים פרקטים, דקים, ודקים סינטטיים בכל הארץ.

בעשור האחרון עבדנו באלפי בתים, דירות ומשרדים גינות וחצרות. היו לנו המון לקוחות מרוצים שסיפרו למכריהם והפכו גם הם למשפחת הלקוחות המרוצים  שלנו, הניסיון והידע שנצברו בחברתנו במשך השנים, מהווה יתרון משמעותי לכל מי ששוכר את שרותינו ורוכש את מוצרינו האיכותיים שעמדו במבחן השנים ומוכיחים את עצמם שנה אחרי שנה בעמידות הצבע והחומר.

"פאר הפרקטים" – כל לקוח חשוב

עם הניסיון ידענו שהפרסום הכי טוב זה המוצר בבית הלקוח שכך מכריו של הלקוח רואים מוצר מוגמר מקבלים חוות דעת עליו ועל החברה שהתקינה אותו ואז אנו יודעים  שגם הם יבחרו ב"פאר הפרקטים" שהשרות והאיכות בראש מעיינינו ומה שמנחה אותנו היא שביעות רצונו של הלקוח ותמיד מקפידים על עבודה איכותית בסטנדרטים  גבוהים וגימור מושלם.

כל עבודותינו נעשות מתוך כבוד ואהבה למקצוע ובחיוך,  כך שתמיד רואים תוצאה מושלמת בשטח   

יתרונות "פאר הפרקטים" על המתחרים

אמינות- אצלנו תגלו שאפשר גם לעמוד בהבטחות: מחירים הוגנים, שרות , התקנה מקצועית, עמידה ביעדים וקבלת מוצר איכותי שישמר לאורך שנים.

איכות-אצלנו ב"פאר הפרקטים" תמצאו מוצרים ממיטב החברות ובמחירים זולים מהמתחרים ובשקיפות מלאה על איכות המוצר.

מקצועיות – עם השנים צברנו ניסיון והפכנו למקצועיים במיוחד בכל ההתקנות והחומרים האיכותיים שאיתם אנו נוהגים לעבוד בכדי להשיג את התוצאה המקסימאלית האפשרית.

יצירתיות- במרוצת השנים פיתחנו חוש אלתור יצירתי לכל מקום בעל תנאי שטח קשים(בורות בקרקע,עליות וירידות בריצוף וכו') והתאמנו את המוצר  על פי צרכיו האישיים של שטח העבודה ורצון הלקוח.

עמידה בלוח הזמנים- הזמן שלכם יקר ואנו עובדים בהתאם  ללו"ז שלכם קובעים זמן ומגעים מבצעים את ההתקנה ואתם חוזרים לפעילות השגרתית שלכם, כ-שעה לפני הסיום מתקשרים אליכם ומודיעים שהעבודה בשלבי סיום וכך שתגיעו הביתה הפרקט/ הדק הסינטטי יהיו מוכנים וכך נחסוך לכם זמן יקר.

צוות עובדים- אצלנו ב"פאר הפרקטים" כח האדם חוקי ומורשה שעבר הכשרה  לעבודה בחברתנו ובעל תנאים ויחסי אנוש מצוינים אנו עושים הכל על מנת להבטיח את שביעות רצון העובד ממקום עבודתו שכך יעבוד בצורה הטובה הזהירה והאיכותית ביותר וישא פרי בעמלו .

חידושים- בחברתנו מקפידים להתחדש עם השנים, לטוס לתערוכות למפעלים שונים בארץ ובחו"ל ולהתעדכן מה מתחדש בענף לבחון את המוצר החדש ואם המוצר איכותי ומשתלם אנו נייבא את המוצר היום כדי שמחר תוכלו אתם ליהנות ממנו.

נשמח להיות גם חלק מביתכם .

 

 

                                                                                   בברכה צוות "פאר הפרקטים" 

סגירת תפריט